Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Вода в житті людини

Вода потрібна всім і завжди!

Чиста, слабо лужна, не солодка і не газована!

Воду потрібно пити, якщо у вас підвищений тиск і густа кров. Густу кров більш рідкою робить саме вода.

Воду потрібно пити, якщо у вас пісок в нирках, проблеми з нирками, або одна нирка. Коли у людини одна нирка, кількість води, яку потрібно випивати збільшується, тому що не вода дає навантаження на нирки, а токсини. І коли залишається одна нирка, їй самій потрібно робити всю ту роботу, яка раніше розподілялась на дві. Вода миє нирки.

Воду потрібно пити, якщо людина схильна до набряків. Набрякаємо ми не від надлишку води, а від її недостачі. Організму вода потрібна для всіх процесів. Якщо пити води недостатньо, вона буде збиратися в просторі поміж клітинами про запас. Раптом знадобиться. Так щоб була.

Воду потрібно давати дітям з першого дня від народження. Молоко – це їжа. Тільки вода дає тиск на кишківник і сприяє його правильній роботі.

Якщо проблеми з суглобами, рекомендується випивати стакан води на ніч. Синовіальна  рідина – це також, в т.ч., вода. При подагрі рекомендується збільшене споживання лужної води.

Якщо ми знижуємо вагу, потрібно пити воду. Вода сприяє прискоренню метаболізму. Окрім звичайної денної норми, людині з надвагою рекомендується поступово збільшувати добову норму води.

При простудних вірусних захворюваннях і ангінах показано підвищені норми споживання води (не чаю з варенням)!

При отруєннях організм зневоднюється і потрібно пити воду, щоб відновити баланс рідини.

Загалом цей список можна продовжувати ще довго.

Вода – дуже важлива для нормальної життєдіяльності організму. Не потрібно боятися пити воду!

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)