Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Детоксикація організму

Я розділяю ту точку зору, що якщо в себе нічого непотрібного, некорисного і токсичного не завантажувати, то проводити детоксикацію буде непотрібно.

І тим не менше, нижче кілька основних рекомендацій, дякуючи яким покращиться і самопочуття, і зовнішній вигляд, і здоров’я.

– Мінімізуємо стресові ситуації. Ми не завжди можемо контролювати події, які відбуваються, але ми можемо вибрати, як реагувати хоча б на деякі з них. Стрес дуже негативно впливає на організм.

– Виключаємо зі свого раціону: газовані, солодкі напої, свинину, морепродукти, термічно необроблену рибу, продукти з високим вмістом крохмалю (картопля, макарони, деякі каші), цукор, мед і цукровмісні продукти, випічку із білої муки вищого ґатунку, жирне, смажене, каву, міцно заварені чаї (особливо чорний), пакетовані чаї.

– Додаємо у свій раціон чисту, негазовану воду. За добу такої води необхідно випивати в середньому 2 – 2,5 літри.

– Дотримуємося правильного режиму сну. Найкращий час для засинання – 9-10 годин вечора.

– Вводимо у свій раціон багато різнокольорових овочів (як свіжих, так і приготованих різними способами), зелені. Замінюємо солодке фруктами. Слідкуємо за достатньою кількістю білку в раціоні.

– Знаходимо час для фізичних навантажень. Кожен може вибрати заняття, які йому до душі. А в фітнес-студії «FitFox» є багато різних видів тренувань на будь-який смак.

– Проводимо достатню кількість часу на свіжому повітрі.

Спробуйте дотримуватися цих рекомендацій. Вже через 2-3 тижні ви будете відчувати себе зовсім іншою людиною.

Автор: Ольга Третяк