Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Колаген

КолагенКраса, здоров’я та молодість шкіри залежать більше від харчування і способу життя, ніж від косметики, якою ми користуємося.

Крем з колагеном не працює. Колаген не проникає крізь шкіру.

Колаген в організмі людини

Колаген – це білок, який складається із амінокислот, які організм отримує із білків, які ми отримуємо виключно через рота з білковою їжею, а не намазуючи крем на обличчя.

Будь-який білковий продукт (м’ясо, риба, молочка, яйця…), потрапляючи в наш шлунково-кишковий тракт, розщеплюється до амінокислот. Ці амінокислоти, потрапляючи в кров’яне русло, розносяться по всьому тілу. І організм сам збирає із них ті білкові структури, які йому на даний момент потрібні: ферменти, гормони, імунні тіла, клітини м’язів, колагенові та еластинові волокна і т.д.

Навіть якщо ми будемо, наприклад, пити колаген нібито для шкіри, не факт, що цей колаген піде саме на покращення стану шкіри. Якщо організм має першочергові задачі, для вирішення яких потрібен білок – він використає його саме для цих цілей, попередньо розібравши на амінокислоти. Якось так виходить, що нормальна робота, наприклад, імунітету для нього важливіше, ніж наявність чи відсутність зморшок.

Краса – це не тільки косметика

Я не закликаю не користуватися косметикою. Навпаки. Але вона повинна бути якісною і грамотно підібраною.

Для нашої ж краси, наш раціон повинен бути збалансованим і містити достатню кількість білку, щоб його вистачило на всі необхідні процеси, включаючи покращення стану шкіри, або підтримку її в доброму стані. В організмі не повинно бути дефіциту білка.

Плюс, доглянуте обличчя – це не тільки шкіра. Під шкірою на обличчі, як і всюди на тілі, є м’язи. І також від стану цих м’язів залежить і стан шкіри. Якщо м’язи ослаблені – шкіра не буде виглядати ідеально. А всі м’язи, для підтримки їх тонусу потрібно тренувати. І обличчя – не вийняток.

Зараз є багато вправ саме для обличчя, різноманітних масажів, технік и методик – їх теж потрібно включити в свій щоденний догляд, підібравши для себе відповідний комплекс.

А також приділяти увагу достатній кількості чистої води в своєму раціоні, хорошому сну в правильні години, перебуванню на свіжому повітрі і життю без стрессу.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)