Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Набряки і вода

Зазвичай люди бояться пити воду із-за набряків. Цього робити не потрібно! Набрякає людина не від води, а від її недостачі.

Вода – універсальний розчинник. Вона розчиняє і виводить із організму продукти життєдіяльності клітин, яди та токсини. Якщо людина жахливо харчується, веде нездоровий спосіб життя, таких продуктів розпаду накопичується дуже велика кількість. Щоб їх деактивувати і вивести, потрібна вода. Якщо її надходить недостатньо, організм починає її затримувати. Чим більше токсичних речовин потрібно утилізувати, тим більше потрібно води, тим більше організм буде її затримувати, тим більшою буде набряклість.

Щоб не набрякати, по-перше, потрібно звернути увагу на свій раціон. Він повинен бути збалансованим по макро і мікронутрієнтах. Їжа повинна бути поживною, легко засвоюватися. По-друге, потрібно споживати достатню кількість води. Щоб не примушувати організм її збирати для своїх життєвих потреб.

Споживання води

Норма споживання води на добу – 30-40 мл. на 1 кг. ідеальної ваги. Якщо ви хворієте, погано себе почуваєте – ця норма збільшується до 60 мл.

Якщо ви ніколи раніше не пили воду, не потрібно відразу випивати 2 літри. Привчайте себе поступово. Спочатку збільшіть норму води на 1 склянку за добу і пийте так тиждень. На наступний тиждень додайте ще одну склянку і так далі, постійно збільшуючи свою норму. Якщо вам хочеться пити більше – пийте. Якщо тіло хоче пити, значить виникла така необхідність.

Не бійтеся перебрати води. Ви не зможете її випити більше, чим потрібно. Організм цього просто не дозволить зробити. Краще пити воду весь час, щоб не доводити себе до відчуття спраги. Якщо ви все-таки відчули спрагу – це говорить про те, що організм вже обезводнений.

Якщо ви зазвичай не набрякаєте, а вранці прокинулись набряклі, випийте склянку, а пізніше ще одну склянку води (якщо не можете випити відразу дві склянки). Дуже скоро набряклість пройде. Вашому організмові просто знадобилась вода.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)