Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Скільки можна їсти яєць

Яєць можна їсти стільки, скільки хочеться. Яйця можна їсти на сніданок, обід і вечерю кожен день.

Яйця та холестерин

Яйця не підвищують холестерин.

Проблема підвищеного холестерину – це проблема запалених судин. Судини запалюються під дією надвживання цукру, білої муки, паління, поганого повітря, вільних радикалів, які ми отримуємо з їжі (наприклад, при смажінні на олії), спиртного. Під впливом шкідливої дії всього цього стінки судин потоншуються, стають крихкими і ламкими.

І щоб цієї проблеми позбутися, організм нібито «залатує ці судини певним видом холестерину, т.з. холестерин низької щільності. Якщо шкідлива дія на організм не припиняється, судини продовжують травмуватися, холестерин продовжує їх латати. Ці холестеринові бляшки нашаровуються одна на одну і можуть відриватися з током крові і закупорювати судини. Та і саме накопичення холестерину зменшує просвіт судин, що сповільнює і ускладнює кровотік.

Якщо прибрати фактори, які закислюють судини, роблять їх ламкими, холестерин не буде на них відкладатися. Непотрібний холестерин розщіплюється ферментами і виводиться із організму.

Плюс, організм може сам синтезувати холестерин тієї щільності, яка йому потрібна. І якщо судини запалені, він все рівно буде там накопичуватися. І наявність, або відсутність яєць в раціоні на це не впливає.

А ще холестерин – це не шкода, а користь. Це жироподібна речовина. А роль жирів в організмі значна. Холестерин – це наші гормони, мембрани клітин, клітини мозку.

Склад яєць

Що стосується яєць, то яйця – дуже хороший білковий продукт. Причому, цільне яйце. В білку яйця є набір одних амінокислот, а в жовтку інший. Не потрібно їсти тільки білок, а жовток викидати, боючись жиру, який там є. Яйця легко і добре засвоюються. Вони засвоюються на 50%. Для прикладу, м’ясо засвоюється на 30-35%, молочка та кисломолочка на 35-40%.

Що стосується жиру. В яйці приблизно 6 грамів жиру. Норма вживання жиру для середньостатистичної жінки, з денною нормою калорій в 1200 ккал. – 30 грамів жиру на добу.

Тому не потрібно боятися їсти яйця.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)