Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Сідничний місток. Помилки виконання

Сідничний містокОдна з поширених помилок, коли при сідничному містку перенапружується поперек. І він болить під час виконання вправи, або вам дискомфортно в районі попереку. Перше, що потрібно зробити – підправити положення тазостегнового суглобу. Потрібно в вихідному положенні (лежачи на спині, ноги в колінах зігнуті), на видиху, трохи підвернути таз на себе, злегка припідняти лобкову кістку. В цьому положенні поперек «приклеюється» до полу і навантаження на нього при виконанні вправи зникає.

Також при самому піднятті стегон потрібно слідкувати за тим, щоб рух йшов не від пупка (так до праці підключається саме поперек, а стегна практично не працюють), а від лобкової кістки (так в рух включаються саме сідниці).

Ще при виконанні цієї вправи є скарги на біль в колінах. При цьому потрібно звернути увагу на положення ваших стоп. Якщо коліна у вас рівні, а стопи розвернуті на боки – у вас відразу будуть боліти коліна. Стопа повинна «дивитись» у тому-ж напрямку, що й коліна. Можуть боліти коліна із-за неправильної ширини постановки ніг.

Пошукайте свою ширину постановки ніг при цій вправі. Комусь буде краще, коли вони стоять вужче, комусь – коли ширше. Потрібно знайти оптимальний для себе варіант, щоб не було болю. Також потрібно відслідкувати положення тазостегнового суглобу (як і при болях в попереку). Коліна також можуть боліти від неправильного положення тазостегнового суглобу.

Це загальні рекомендації. Зрозуміло, що для більш точних, потрібно бачити конкретну людину. Але сподіваюсь, що і ця інформація буде для вас корисною.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)