Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Трохи інформації про целюліт

Целюліт – це порушення будови шару жирових клітин, які розташовані під шкірою. Причин цього порушення декілька.

По-перше – недостатня кількість чистої води в раціоні. Мова йде сааме про чисту, питну, слабо лужну воду. Норма води в раціоні – 30-40 мл. на 1 кг. ідеальної ваги. Якщо ж нам потрібно боротися з певними захворюваннями, або з тими ж дефектами шкіри – води потрібно пити більше.

Всі реакції в організмі відбуваються у водному середовищі. Ферменти працюють у водному середовищі. Плюс, вода сприяє току лімфи. Якщо кількість води в раціоні недостатня – організм затримує цю воду про всяк випадок, так як він не знає – коли прийде слідуюча порція води. А вона може йому знадобитися в будь-який момент.

Накопичується зайва рідина саме в середовищі між клітинами. Вона давить на оболонки поміж клітинами, тим самим деформуючи їх. Ці деформації і проявляються візуально у вигляді целюліту. Плюс, при недостачі води можуть з’явитися набряки.

Друга причина – це неправильне харчування. Раціон, перенасичений жирами і вуглеводами буде сприяти збільшенню жировох клітини в об’ємі і їх деформації. Якщо ж з їжею поступає недостатня кількість білку, організму не буде його вистачати на синтез колагенових волокон. Кількість м’язевої тканини буде зменшуватись, шкіра буде робитися виснаженою.

Щоб уникнути целюліту, або зменшити його прояви – потрібно в першу чергу нормалізувати питний режим і харчування. В цьому вам допоможе дієтолог фітнес-студії «FitFox» на Виноградарі.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)