Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Щоденна фізична активність

Для нормального функціонування всіх наших органів і систем потрібна щоденна фізична активність.

Багато хто з нас більшу частину свого часу проводить сидячи в приміщеннях. Праця у багатьох з дому, в магазин, або у справах ми частіше всього їдемо на автомобілі і т.д.  І виходить, що до цього і так неактивний спосіб життя перетворився практично в нерухомий. Це, м’яко кажучи, не кращим чином відображається на здоров’ї,  зовнішньому вигляді і самопочутті.

Я хочу сказати, що навіть щоденні піші прогулянки можуть дуже сприятливо на нас відобразитися. Тільки ходити потрібно швидким кроком, не повільно. За день потрібно проходити мінімум 10 тис. кроків (і це не ходити по дому від дивана до холодильника і назад). Ставте собі якісь цілі – піти сьогодні в одне місце, завтра в інше. Ходити потрібно в любу погоду, просто вдягнутись відповідно.

На свіжому повітрі потрібно бувати в денний час, коли є сонячне світло. Звичайно, літом потрібно уникати агресивних сонячних променів. Але в будь-який інший період року краще гуляти саме в світлу частину доби. При цьому старатись, щоб сонячні промені потрапляли на відкриті частини тіла: обличчя, долоні. Це потрібно для синтезу дуже важливого вітаміну Д. Цей вітамін відповідальний за стан імунітету.

Звичайно ж, гуляти потрібно в місцях з чистим повітрям: ліс, море, парк. Не біля проїжджої частини з активним автомобільним рухом, або десь біля заводу.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)