Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Що таке дієта

що таке дієтаДієта – страшне слово, якого багато хто боїться. Так склалося, що слово «дієта» асоціюється з труднощами і нестатками: голодом, недоїданням, злим самопочуттям, жахливим настроєм. І більш за все прикро, що та вага, якої вдалося позбавитись на такій дієті, зазвичай дуже швидко повертається.

Насправді, дієта – це не страшно. Дієта – це стиль харчування, навіть спосіб життя. Те, як кожен із нас харчується – це і є його особиста дієта. Інша справа, що вона може бути збалансована (по калоріях, макро- і мікроелементах). А може бути дієта не збалансована (високо жирова, високо вуглеводна і т.д.)

Нам просто потрібно збалансувати своє харчування, змінити ту культуру споживання їжі, якої ми дотримуємося із покоління в покоління.

Дієта – це не щось тимчасове. Схуднув на 10 кг. і знову можна повертатись до потворного харчування. Це неправильний підхід. Збалансована дієта повинна супроводжувати нас протягом всього життя. Тоді не буде проблем ні зі здоров’ям, ні із зайвою вагою, ні із зовнішнім виглядом.

Скажу ще, що насправді, поняття «дієта» більш широке, чим ми звикли. До нього входить не тільки правильне, збалансоване  харчування. Хоча, харчування, звісно ж, основна складова дієти.

  • Коли ми лягаємо спати.
  • Скільки ми п’ємо води.
  • Скільки часу ми проводимо на свіжому повітрі.
  • Наскільки ми стійкі до стресу.
  • Чи маємо ми шкідливі звички.
  • Чи займаємося ми фізичними вправами.

Це все дієта.

Не завжди проблему зайвої ваги можна вирішити виключно харчуванням. Часто потрібні додаткові заходи. Здебільшого – підхід до цієї проблеми повинен бути комплексним.

В будь-якому випадку, нормалізувати свою дієту ви можете з допомогою фахівців фітнес-студії  «FitFox» на Виноградарі. Запрошуємо! 😉

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)