Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Як позбутися живота

По-перше, живіт – це більше проблема харчування, а не відсутність «качання» пресу.

М’язи і жир відносяться до різних типів тканин і вони не переходять одна в одну.

М’язова тканина дуже енергозатратна. При її праці організм витрачає багато енергії.

Спочатку використовуються запаси вуглеводів в м’язах і печінці – це наш глікоген. А потім, якщо тренування продовжується, організм починає розщеплювати жири.

Жири розщеплюються до гліцерину і жирних кислот. Жирні кислоти виходять в кров і організм використовує їх в якості енергії.

Невикористані для енергії жирні кислоти знову депонуються в жир. Цей процес двосторонній. Але організм буде розщеплювати власний жир тільки в тому випадку, якщо з їжею поступила недостатня кількість енергії. Тобто, щоб позбутися зайвого жиру, потрібно використовувати калорій більше, ніж отримувати.

По-друге, щоб позбутися живота потрібно присідати.

Качанням пресу живіт не прибирається. Абдомінальні м’язи живота маленькі. Вони на свою роботу витрачають мало енергії.

Найбільші м’язові групи – це стегна з сідницями і спина. Коли працюють саме ці групи м’язів, енергії витрачається набагато більше. Тому, якщо більшу частину тренування приділяти цим м’язовим групам і попа буде гарною і живіт пласким. З часом, звичайно.

І ще: жирова тканина для використання у вигляді палива розщеплюється рівномірно по всьому тілу. Вона не буде розщеплюватися саме на животі тільки тому, що так хочеться нам. А у жінок, при схудненні, живіт взагалі зникає останнім. Це пов’язано з роботою гормональної системи.

Автор: Ольга Третяк

😡😕😐😀🤩 (👥 0)