Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Ціна занять

Абонемент 1 заняття 1 місяць
Індивідуальне заняття 350
Разове заняття 200
“8” 800
“12” 1000
Абонемент 1 заняття 1 місяць
Разове заняття 180
“8” 800
Можливі індивідуальні заняття з інших танцювальних напрямків. Додаткова інформація за тел.:  +380 67 956 2686
Абонемент 1 заняття 1 місяць
Індивідуальне заняття 350
Разове заняття 200
“8” 800

Правила користування абонементами

Кожен абонемент має строк дії.

Абонемент НЕ  ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

Абонемент НЕ ЗАМОРОЖУЄТЬСЯ! (незалежно від причини: прогул, хвороба, травма).

Абонементи можуть бути продовжені або заморожені ТІЛЬКИ по рішенню адміністрації у випадках, які від нас не залежать (наприклад: карантин, заборона роботи залів і т.п.). В таких випадках інформація до клієнтів доноситься заздалегідь і заморожуються/продовжуються всі абонементи).

  • Абонемент є персональною перепусткою для занять. В ньому вказується кількість тренувань та термін дії Абонемента.
  • Заборонено передавати свій Абонемент іншій особі.
  • Кількість занять повинно бути відпрацьовано за ту кількість днів, на яку поширюється дія вашого абонемента. У випадку занять що залишились абонемент не продовжується, і кошти не повертаються.

При покупці Абонемента клієнт обирає дні та час, в які йому буде зручно відвідувати заняття, і НАМАГАЄТЬСЯ відвідувати їх саме в ці дні та у вказаний час. У випадку пропущеного заняття, ви можете його відпрацювати в любий інший день, або інший час, який потрапляє в інтервал строку дії Абонемента (при наявності вільних місць). Після набору групи в потрібній кількості на визначений термін, продаж абонементів на цей час призупиняється, допоки ці абонементи діють. Як тільки один або кілька абонементів закінчують строк дії, продаж в цю групу відновлюється. Тому рекомендуємо купувати Абонемент на новий період в останній день дії попереднього Абонемента. В іншому випадку, місце за вами може не зберегтися.

Будь-які інші питання, що виникають при користуванні Абонементом, вирішуються в індивідуальному порядку з Тренером (ПІСЛЯ або ДО тренування).