Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

High Heels

Хореограф High HeelsВ фітнес-студії«FitFox» на Виноградарі проходять заняття з High Heels (танці на підборах).

Мабуть кожна дівчина хоче навчитися красиво танцювати цей сексуальний і чуттєвий танець. Всі ми знаємо, що High Heels – це не просто танець. Це мікс багатьох сучасних танцювальних напрямків, це тренінг жіночої краси і грації.

Займаючись в групі з High Heels в нашій фітнес-студії, ви будете постійно розвивати свою жіночність, пластичність. А також гнучкість, оскільки наш хореограф включає в кожне заняття багато вправ на розтяжку.

Танці High Heels допоможуть вам набути правильної постави, красивої ходи, удосконалити свою привабливість. Більш досконалим і гарним стане також і ваше тіло. Хореограф фітнес-студії «FitFox» будує заняття з High Heels так, щоб максимально задіяти практично всі м’язи. Танцювальні композиції завжди цікаві, різноманітні та інтенсивні.

Кожне тренування з High Heels в фітнес-клубі «FitFox» — це завжди позитивні емоції. Ви можете танцювати або в балетках і лосинах, надаючи своєму танцю більше пластичності та грації, або ж на високих підборах і в короткій спідниці, створюючи дуже жіночний і чуттєвий образ.

Заняття з High Heels в фітнес-студії«FitFox» на Виноградарі (вул. Н. Ужвій, 4), проходять кожен четвер і неділю. Присвятіть собі лише небагато часу – і ви отримаєте масу позитивних емоцій, красиву фігуру і чудовий настрій!