Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Дієтолог

Фахівці фітнес-студії «FitFox» підходять до своєї праці комплексно.

Для кращого досягнення результатів наших клієнтів і збереження цих результатів ми співпрацюємо із фахівцями різних напрямків.

Часто буває так, що людина, яка має зайву вагу активно займається фітнесом вже значний час, а результату або немає, або він не такий, як хотілось би. В такому випадку, в своїй практиці ми зустрічались з двома самими поширеними варіантами розвитку подій. Клієнт або продовжує займатися ще більш старанно, ходить на тренування практично кожного дня, грузить себе непомірними навантаженнями і тільки підриває своє здоров’я, але так і не порушає вагу з мертвої точки. Або людина просто відразу, за збігом кількох місяців занять втрачає мотивацію і взагалі перестає займатися.

Зазвичай ця причина легко усувається за допомогою правильно підібраного раціону харчування, питного режиму, або інших рекомендацій спеціаліста-дієтолога.

Або є така категорія людей, які мають недовагу і вони просто бояться ходити на тренування, щоб не схуднути ще більше. Насправді цю проблему теж можна вирішити за допомогою правильного харчування, не відмовляючись при цьому від улюблених фізичних навантажень.

Дієтолог, з яким ми співпрацюємо, має великий досвід роботи в фітнесі. Вона знає «зсередини» всі проблеми, з якими зіштовхуються клієнти фітнес-залів. Тому, якщо у вас виникають будь-які питання з приводу вашого раціону, ви не можете зрушити з місця свою вагу за допомогою  тільки тренувань – звертайтеся.

Наш дієтолог – Ольга Третяк.

Консультації відбуваються тільки онлайн. Всі деталі за номером:  +380 68 874 29 11  Viber, WhatsApp, Telegram.