Індивідуальні тренування

Якщо ви вирішили для себе займатися фітнесом, але групові занятття, з якихось причин, вам не підходять, ви можете скористатися послугами персонального тренера від нашого фітнес-клубу. Тим більше, що індивідуальні тренуваня в клубі «FitFox» на Виноградарі – це ціла система, розроблена з урахуванням потреб і поставлених цілей клієнтів.

При розробці персонального тренінгу враховується ряд додаткових характеристик, в порівнянні з заняттями в групі.

Тренери нашого фітнес-клубу по вул. Н.Ужвій, 4, при проведенні індивідуальних занять завжди беруть до уваги:

  • фізіологічні особливості клієнта (вік, вага, перенесені травми, хвороби, медичні показання);
  • поставлені цілі (похудіння, корекція окремих зон, бажання надати м’язам рельєфність, укріпити їх, або надати силу і тонус);
  • побажання відносно видів тренувань (силові заняття, аеробні тренування, корекційні вправи).

Один із явних плюсів індвідуального тренування в фітнес-клубі «FitFox» на Виноградарі – це абсолютний контроль правильного виконання вправ. Адже на групових заняттях тренеру не завжди вдається приділити увагу кожному клієнтові. А на персональному тренуванні вся увага направлена на одного, дякуючи чому покращується якість виконання вправ, що в свою чергу, позитивно відображається на бажаних результатах і кількості часу, який затрачено на досягнення цих результатів.

До плюсів індивідуальних занять по фітнесу також необхідно віднести той факт, що тренер розроблює вправи відштовхуючись тільки від вашого рівня підготовеи. Немає необхідності давати тренінг, орієнтуючись на середній рівень підготовки групи. Вся увага і професійність направлені тільки на вас протягом всього індивідуального тренінгу.

В результаті такої злагодженої роботи в тандемі «ви-тренер» при перснальних заняттях в фітнес-клубі «FitFox» ми маємо:

  • якісні тренування с урахуванням індивідуальних фізіологічних особливостей клієнта;
  • заняття проходять в комфортній атмосфері, що дозволяє краще зосередитися на виконанні вправ;
  • ви самі вибираєте зручний час занять в фітнес-клубі.

В фітнес-клубі «FitFox» на Виноградарі (вул. Н.Ужвій, 4) проводяться індивідуальні тренування з усіх напрямків фітнесу, вказаних у розкладі занять. Також ви можете обрати для себе інший вид тренувань, окрім вказаних.