Fitfox – Фітнес студія

Стріп-пластика

strip dancing

В фітнес-клубі «FitFox» на Виноградарі працює група зі стріп-пластики.

Мабуть кожна дівчина хоче навчитися красиво танцювати цей сексуальний і чуттєвий танець.  Всі ми знаємо, що стріп-пластика – це не просто танець.  Це мікс багатьох сучасних танцювальних напрямків, це тренінг жіночої краси і грації.

Займаючись в групі зі стріп-пластики  в фітнес-клубі «FitFox», ви будете постійно розвивати свою жіночність, пластичність. А також гнучкість, поскільки наш хореограф включає в кожне заняття багато вправ на розтяжку.

Стріп-пластика в «FitFox» допоможе вам набути правильної постави, красивої ходи, удосконалити свою привабливість.

Більш досконалим і гарним стане також і ваше тііло. Хореограф фітнес-клубу «FitFox» (вул. Н. Ужвій, 4) будує заняття зі стріп-пластики так, щоб максимально задіяти практично всі м’язи. Танцювальні композиції завжди цікаві, різноманітні та інтенсивні.

Кожне заняття зі стріп-пластики в фітнес-клубі «FitFox» — це завжди позитивні емоції. Ви можете танцювати або в балетках і лосинах, надаючи своєму танцю більше пластичності та грації, або ж на високих підборах і  в короткій спідниці, створюючи дуже жіночний і чуттєвий образ.

Заняття зі стріп-пластики в фітнес-клубі «FitFox» (вул. Н. Ужвій, жм. Виноградар), проходять кожен четвер і неділю. Присвятіть собі лише небагато часу – і ви отримаєте масу позитивних емоцій, красиву фігуру і чудовий настрій!