Студія не працює!

Фітнес студія на Виноградарі: +380 67 956 2686; Реклама та співпраця: Viber +380 68 874 2911

Йога

В фітнес-студії «FitFox» на Виноградарі також проходять заняття з хатха-йоги.

Всі ми чудово знаємо, що сучасний темп життя дуже негативно відображається на загальному фізичному і психологічному стані людини. Щоб запобігти постійним стресам, навчитися володіти своїми думками, бути духовно багатою і фізично здоровою особистістю ми рекомендуємо практику йоги.

Хатха-йога – це асани, пранаями, динамічні комплекси і медитації, які гармонійно поєднані в системне заняття. Після години занять ви відчуєте розслаблення і наповненість життєвою енергією. Ваші душа і тіло будуть перебувати в гармонії, а ваш настрій буде позитивним і рівним.

Щоб приєднатися до нашої групи з йоги вам необов’язково вже мати якийсь рівень підготовки. Заняття йогою в «FitFox» побудовані на збалансованому комплексі асан, які змінюють напруження та розслаблення і не викликають відчуття втоми.

При регулярних практиках покращується загальний фізичний і психологічний стан, укріплюється м’язевий каркас, стабілізується артеріальний тиск.

Йога підвищує стійкість психіки до стресових ситуацій, приводить до норми вагу, покращує роботу кровоносної системи.

На цих заняттях ми працюємо з усіма м’язами, включаючи ті, які в звичайному житті бездіють.

В фітнес-студії «FitFox» проводяться як групові, так і індивідуальні заняття з йоги.

Якого б рівня підготовки ви не були, на заняттях хатха-йогою під керівництвом нашого тренера ви отримаєте нові позитивні відчуття і радість знайомства зі своїм тілом і його можливостями.